Logo Powiatu Lidzbarskiego

Lidzbark Warmiński został Uzdrowiskiem!

Mamy to!

Lidzbark Warmiński pierwszym uzdrowiskiem na Warmii! To wielki sukces ostatnich 20 lat współpracy samorządów oraz byłych i aktualnych włodarzy. Rozwijamy nasz Powiat dzięki wsparciu z Unii Europejskiej!  

Gratuluję i dziękuję obecnym władzom miasta, burmistrzowi Jackowi Wiśniowskiemu oraz byłemu burmistrzowi Arturowi Wajsowi, poprzednim Starostom, Jackowi Protasowi, Markowi Chylowi oraz Śp. Janowi Harhajowi, a także władzom gminy, czyli Wójtowi Gminy Lidzbark Warmiński - Fabianowi Andrukajtisowi.

Nasz Powiat pięknieje z każdym rokiem! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności