Życzenia z okazji Dnia Dziecka!
Drogie Dzieci, te małe i te nieco starsze!
Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam, aby każdy dzień był pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych przygód. Niech Wasze dzieciństwo będzie bezpieczne, kolorowe i przepełnione miłością oraz wsparciem najbliższych.
Wszystkiego najlepszego, wspaniałych chwil i pięknego dzieciństwa!
Z serdecznymi pozdrowieniami, Starosta Lidzbarski

